Novinky
Tiskněte nově s tisknamaturak.cz!

Dámy a pánové, s radostí Vám oznamujeme, že jsme spustili nový e-shop určený pro maturanty!   Na Váš maturitní ples dodáme tiskoviny - letáky, plakáty, vstupenky, maturitní noviny a mnoho dalšího....

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Kontakt Kalkulace maturitních novin

Maturitní noviny rychle, levně, kvalitně...

Maturitní noviny - tisk

 

Tisk maturitních (půlnočních) novin provádíme ve většině případů na kvalitní křídový papír 135g s tvrdší obálkou (170g, 250g nebo 300g). Noviny tiskneme ve většině případů digitálními technologiemi vzhledem k malému nákladu. Pokud byste požadovali větší množštví maturitních novin, vytiskneme je na našich moderních ofsetových technologiích. Ofsetový i digitální tisk odpovídá těm nejvyšším standardům - barevnost vždy odpovídá Vašim podkladům, vysoké tiskové rozlišení pak dodá Vašim novinám o to větší šmrnc. Dáváme studentům nízké ceny tisku maturitních novin. Noviny dokážeme expedovat do 48 hodin.

 

Neváhejte nás kontaktovat, třeba pomocí formuláře viz níže. Na Vaše poptávky budeme reagovat tentýž den - ve většině případů do 2 hodin. Umíme se přizpůsobit všem Vašim přáním, nebojte se nás oslovit! Pokud požadujete jinou kalkulaci (třeba cenu tisku brožur či jiných novin), kontaktujte nás.

Kalkulace maturitních novin
Velikost:
Velikost novin po složení...
Barevnost:
Vazba:
Obálka:

znaků do konce.
Příloha: (max. 3000 kB)
Maximální velikost přílohy je 3 MB. Pro zasílání větších souborů použijte prosím e-mail, nebo úschovnu.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2017 - 2018 © Tisk na Váš maturitní ples levně a rychle | tisknamaturak.cz